stat4u

BLOG

 

Demontaż listwy przypodłogowej krok po kroku 

 

 

W poprzednich wpisach wiele uwagi poświęciliśmy temu, na co zwrócić uwagę podczas doboru listew czy jak powinien przebiegać ich prawidłowy montaż. Teraz chcielibyśmy się jednak skupić na tym, co należy zrobić w sytuacji, kiedy zamierzamy przeprowadzić remont pokoju i chcemy pozbyć się starych listew, aby zrobić miejsce na nowe. 

 

 

Montowanie listew przypodłogowych 

 


We wcześniejszych artykułach pisaliśmy na temat tego, jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru listew przypodłogowych. Sam wybór i zakup odpowiedniego rozwiązania to jednak nie wszystko, wszelkie cokoły i przejściówki należy jeszcze bowiem we właściwy sposób zamontować – tak, żeby mogły służyć nam jak najdłużej.

 

 

Kiedy zależy nam na czasie 

 

 

Nie ma co się oszukiwać – nikt z nas nie lubi przeprowadzania remontów we własnym domu czy mieszkaniu. Wiąże się to najczęściej z czasowym wyłączeniem danego pomieszczenia z użytku, wszechobecnym bałaganem oraz niepotrzebnymi nerwami.

 

Czytaj więcej...

 

 

Listwy przypodłogowe – co musisz wiedzieć przed remontem?  

 

 

Prace wykończeniowe to obowiązkowa część każdego remontu. Z jednej strony widać już jego koniec, a z drugiej – wciąż jeszcze pozostało niemało rzeczy do zrobienia. Można tu wymienić m.in. wybór i montaż listew przypodłogowych.

 

Czytaj więcej...

 

 

Dobór listew przypodłogowych – na co zwrócić uwagę?

 

 

Każdy, kto kiedykolwiek przeprowadzał remont w pokoju, doskonale wie, jak nieestetycznie wyglądają tzw. przerwy (czy szczeliny) dylatacyjne. Mowa tu o charakterystycznych szparach pomiędzy ścianą a podłogą.

 

 

Czytaj więcej...

 

 

 

Wykończenie schodów

 

 

Jednym z ostatnich elementów, o który dbamy, wykańczając wnętrze domu, są schody. Z początku mają one bowiem pełnić jedynie rolę przejścia pomiędzy poszczególnymi piętrami, po ukończeniu budowy mogą natomiast stać się niezwykle istotnym elementem dekoracyjnym podkreślającym charakter naszego domu.

 

 

Czytaj więcej...

 

 

Wykańczamy salon – na co zwrócić uwagę

 

 

Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w każdym domu, dlatego warto poświęcić nieco więcej uwagi planowaniu jego wykończenia – w końcu to tutaj spędza się najwięcej czasu w ciągu dnia, je wspólne posiłki z rodziną oraz przyjmuje się gości przy różnego rodzaju okazjach.

 

 

Czytaj więcej...

 


Produkty

Współpraca

Kontakt

O nas

Katalog pdf

Copyright © 2018 Nowart Profile

Katalog Nowart Profile 2018 pdf